Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Nadarzyn , mazowieckie
Data: 07-11-2018, do końca 22 dni

Ptak Warsaw Expo to największe w Polsce i Europie Środkowej międzynarodowe centrum targowo-kongresowe. Obiekt to 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej powierzchni 143 000 m2. To jedyny ośrodek targowy w kraju o tak wyjątkowej lokalizacji. Jest położony przy zbiegu najważniejszych dróg ekspresowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu dojazd do lotniska im. Chopina zajmuje jedynie 10 minut, a dojazd do centrum Warszawy - 15 minut.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy: pracownika fizycznego.


Zakres odpowiedzialności:
  • Prace techniczne w centrum wystawienniczo - kongresowym
  • Montaż powierzchni targowej
Oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego (branża wykończeniowa, elektryka, budownictwo lub pokrewne)
  • Dokładności i odpowiedzialności
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe 
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe Informacje

Kontakt: 502 775 443

Miejsce pracy: Nadarzyn k/ Warszawy

 
 

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 000067100 1.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 (sześciu) miesięcy od daty złożenia aplikacji (przesłania CV).
Składając aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Zgoda obejmuje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. imię i nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) oraz dane osobowe niewymienione ww. przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych osobowych niewymienionych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa prosimy o ich niezamieszczanie w zgłoszeniu.
Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 (trzech) lat.
W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail praca@warsawexpo.eu
W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.


Szukasz pracy jako Pracownik fizyczny

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny w miejscowości: Nadarzyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ptak Warsaw Expo lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik fizyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Ptak Warsaw Expo


Stanowisko: Pracownik fizyczny, Nadarzyn


.

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agata Cichońska

rekrutacja@warsawexpo.eu

502 775 443

http://www.warsawexpo.eu

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik fizyczny

Warszawa, mazowieckie


Magazynier

Nadarzyn, mazowieckie


Magazynier

Warszawa, mazowieckie


Hydraulik

Nadarzyn, mazowieckie


Hydraulik

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy