Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia

Data: 07-11-2018, do końca 24 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej w obszarze transportu drogowego, poszukujemy Specjalisty ds. Zaopatrzenia i Transportu.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • konkurencyjny system premiowy
  • pracę w stałych godzina 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia branżowe, które sfinansujemy
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków
OCZEKIWANIA:
  • minimum 1 rok doświadczenia pracy w firmie transportowej - wymóg konieczny
  • znajomość ustawy o transporcie drogowym oraz o czasie pracy kierowców
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy własnej oraz innych
ZADANIA:
  • pozyskiwanie Klientów
  • planowanie i organizowanie transportów
  • wszelkie czynności związane z czasem pracy kierowców
  • sprawowanie kontroli nad prawidłowym stanem technicznym pojazdów
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Wyślij CV lub zadzwoń po numer 91 430 27 24 i porozmawiaj z Agatą - naszym Specjalistą ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu :)

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia, Szczecin

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agata Wróblewska

a.wroblewska@ksservice.pl

91 430 27 24

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy