Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

FullStack .Net Developer

Data: 06-11-2018, do końca 23 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: FullStack .Net Developer.

Opis stanowiska

Propozycja również dla całego zespołu .Net Developerów.

Zadania:

  • tworzenie dużych systemów zgodnych z systemami krajów UE,
  • tworzenie nowych funkcjonalności,
  • praca w zespołach, zgodnie z metodyką Agile/Scrum, Code Review, Continuous Integration oraz DevOps.,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla użytkowników końcowych,
  • współpraca z biznesem i zespołem developerskim.
Wymagania
  • min. 4 lata doświadczenia jako .NET Developer,
  • bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET MVC/ .NET Core,
  • doświadczenie w pracy z technologiami po stronie front-end: JavaScript, HTML5, CSS3, Angular2+,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach Microsoftu,
  • znajomość: PrimeNG, KendoUI,
  • znajomości narzędzi: GIT, JIRA, TeamCity/Bamboo, Jenkins,
  • j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • mile widziany: Certyfikat MCSD.
Oferujemy
  • możliwość 2 dni pracy zdalnej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę Multisport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty.

Szukasz pracy jako FullStack .Net Developer

Oferta pracy na stanowisku: FullStack .Net Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy FullStack .Net Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Stanowisko: FullStack .Net Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy