Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji

Data: 06-11-2018, do końca 25 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
  • Kontrola jakości wypiekanego pieczywa
  • Pakowanie produktów
Wymagania
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Chęć do podjęcia pracy w systemie 3 zmian (6-14; 14-22; 22-6)
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Bezpłatny transport ze Skierniewic i Żyrardowa
  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz premii wydajnościowej
  • Dodatek za pracę w niedzielę
  • Benefity pozapłacowe (Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, program ubezpieczenia na życie)

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik produkcji, Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator maszyn i urządzeń

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Operator maszyn

Wólka Kosowska, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy