Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji

Data: 06-11-2018, do końca 27 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Praca na maszynach do cięcia, powlekania klejami, laminowania
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Pakowanie gotowych wyrobów
  • Wydruk etykiet/ oklejenie towaru
  • Efektywne komunikowanie się z pozostałymi członkami zespołu
Oczekujemy od Kandydatów:
  • Chęci do pracy
  • Komunikatywności
  • Poważnego podejścia do obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i/ lub obsłudze maszyn
Proponujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową - z możliwością szybkiego zatrudnienia bezpośredniego
  • Pracę w systemie 2 zmian (w sezonie możliwość wystąpienia 3 zmiany)
  • Wynagrodzenie od 18 zł brutto/h
  • Kwartalną premię frekwencyjną 500 zł brutto
  • Towarzystwo życzliwych osób w miejscu pracy
  • Benefity Manpower (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, itp.)
  • Opiekę przypisanego konsultanta Manpower

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik produkcji, Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator maszyn

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Farmaceuta Specjalista

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy