Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Sales Assistant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-11-2018, do końca 37 dni

Twoja następna firma

Skandynawski producent innowacyjnych rozwiązań wyposażenia wnętrz przestrzeni biurowych i coworkingowych. Firma przykłada szczególną uwagę do jakości, funkcjonalności oraz dopasowania rozwiązania do potrzeb klienta, wyróżnia się rozpoznawalnym designem i nowoczesnymi systemami aranżacji wnętrz, które sprawiają, że miejsce pracy sprzyja efektywnej pracy.


Twoje następne stanowisko

Nowozatrudniona osoba będzie wspierać zespół sprzedaży w realizacji projektów poprzez przygotowanie ofert, prezentacji, kosztorysów, wycen (praca w Excel), a także dobór rozwiązań. Sales Project Manager's Assistant będzie odpowiedzialny za kontakt z klientem, w tym zbadanie potrzeb, oprowadzanie po showroomie, badanie statusu zamówień. Na co dzień nowozatrudniona osoba będzie współpracowała w różnymi działami firmy. Jest to praca różnorodna w bardzo dynamicznym środowisku, świetnej atmosferze pracy oraz pozwalająca na rozwój kompetencji.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży, pracy projektowej, działań administracyjnych i pokrewnych. Na tym stanowisku wymagana jest znajomość pakietu MS Office, w tym Excel oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Szansę na sprawdzenie się mają osoby dobrze zorganizowane, skrupulatne, nastawione na rozwój i poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Zainteresowanie designem, architekturą, projektowaniem wnętrz będzie dużym atutem.


Co zyskujesz?
Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w skandynawskiej firmie oferującej innowacyjne rozwiązania do przestrzeni komercyjnych. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego, poszerzenia swoich kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty. Jest to bardzo ciekawa praca w kreatywnym i wspierającym zespole z pozytywną energią i poczuciem humoru.


Oferta jest ważna jeszcze 37 dni


Szukasz pracy jako Sales Assistant

Oferta pracy na stanowisku: Sales Assistant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sales Assistant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Stanowisko: Sales Assistant, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 37 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy