Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę

Data: 02-11-2018, do końca 17 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w świadczeniu usług z zakresu montażu mebli oraz tapicerstwa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

OFERUJEMY:

Masz już dosyć ofert proponujących systemy zmianowe? Marzysz o stałych godzinach pracy?

Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy pracę w godzinach od 8:00 do 16:00, ponadto możliwość zdobycia doświadczenia i nowych kompetencji oraz zgrany zespół i miłą atmosferę. Dzięki nam będziesz mógł/mogła zdobyć uprawnienia na wózki widłowe. Możliwe jest otrzymanie Karty Medicover, Multisport oraz Pizzaday.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz odpowiedzialny/a za pakowanie mebli do wysyłki zgodnie z zamówieniem wyświetlonym na skanerze, a także za załadunek i rozładunek towaru.

OCZEKUJEMY:

Jedynie chęci do pracy, zaangażowania i sumienności w wykonywanych obowiązkach

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Szukasz pracy jako Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę, Szczecin

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

604862677

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Токар / Tokarz

Szamotuły, wielkopolskie

Працівник продукції

Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy