Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Elektryk w firmie produkcyjnej

Data: 02-11-2018, do końca 17 dni
Lokalizacja: Zawiercie , śląskie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Opis stanowiska
  • Nadzór nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych (rozdzielni NN, SN, WN, stacji transformatorowych) oraz badaniami urządzeń elektroenergetycznych;
  • Koordynacja pracy sieci dystrybucyjnej na terenie zakładu oraz bieżący kontakt z operatorem sieci przesyłowej i dystrybucyjnej;
  • Działania związane z optymalizacją pracy maszyn, ustalanie kierunków rozwoju;
  • Planowanie i prowadzenie postojów i remontów;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych (pod kątem elektrycznym)
  • Udział w projektach inwestycyjnych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość podstaw elektroniki i automatyki;
  • Znajomość prawa energetycznego i rozporządzeń wykonawczych;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP do 110kV w zakresie E i D
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office;
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Jednozmianowy system pracy;
  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, opieka medyczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością;
  • Możliwość poznania najnowszych technologii.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Elektryk w firmie produkcyjnej

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk w firmie produkcyjnej w miejscowości: Zawiercie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk w firmie produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Stanowisko: Elektryk w firmie produkcyjnej, Zawiercie

Inne ogłoszenia pracodawcy

Zawiercie, śląskie

Elektryk

Czeladź, śląskie

Brygadzista robót elektrycznych

Ruda Śląska, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy