Wyszukaj spośród 19025 ogłoszeń o pracę

Sekretarka/Asystentka

Data: 31-10-2018, do końca 14 dni
Lokalizacja: Bycina , śląskie

Pilnie Poszukiwana Sekretarka/Asystentka

Opis stanowiska
  • praca z urządzeniami biurowymi
  • praca z ludźmi
  • obsługa biura
  • zarządzanie pocztą
  • przygotowanie biura do spotkań z klientami.
Wymagania
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel) oraz internetu
  • umiejętnoć obsługi urządzeń biurowych
  • mile widziane roczne doświadzczenie na adekwatnym stanowisku
  • łatwość nawiązywania relacji
  • kreatywność
  • pracowitość
Oferujemy
  • pełen etat
  • od pon- pt w godzinach 7-15
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejetności
Wymagane języki

polski

Szukasz pracy jako Sekretarka/Asystentka

Oferta pracy na stanowisku: Sekretarka/Asystentka w miejscowości: Bycina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lobo sp. z o.o. sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sekretarka/Asystentka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Lobo sp. z o.o. sp. k.

Stanowisko: Sekretarka/Asystentka, Bycina

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aleksandra Strzelczyk

aleksandra.strzelczyk@lobohr.pl

500 444 7

KRAZ: 7502

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 148
Kraków 116
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy