Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur

Data: 31-10-2018, do końca 21 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur.

Zadania:
  • Kontrola poprawności faktur zakupowych i prowizyjnych po kątem rachunkowo-podatkowym
  • Nadzór nad obiegiem faktur zakupowych i prowizyjnych, sprawdzanie ich kompletności, przekazywanie do księgowania
  • Nadzór nad obiegiem faktur kosztowych, zapewnienie kompletności dokumentów i terminowe przekazanie do księgowania w danym okresie rozrachunkowym
  • Aktualizowanie bazy danych klientów
  • Rozpatrywanie i weryfikacja reklamacji dostawców - poprawność, zasadność wystawianych przez nich faktur, wezwania do zapłaty
  • Rozpatrywanie reklamacji klienta
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z rachunkowością, fakturami
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel) - warunek konieczny
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
Oferta:
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 3300 zł brutto
  • Pakiet socjalny (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Praca od zaraz

Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. kontroli faktur, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Specjalista ds. celnych

Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Rekrutacji

Project Manager

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy