Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn

Data: 31-10-2018, do końca 19 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator maszyn.

Zadania:
  • Operowanie maszynami produkcyjnymi
  • Wypełnianie dokumentów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy
Wymagania:
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Chęć do pracy w systemie trzech zmian
  • Dyspozycyjność
Oferta:
  • Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta
  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia, bonus miesięczny)
  • Praca od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekend)
  • Perspektywa dłuższej współpracy
  • Dostęp do napojów ciepłych i zimnych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Benefity (Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, zniżki na artykuły spożywcze, dostęp do pakietu medycznego)
  • Praca w Grodzisku Mazowieckim

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Operator maszyn, Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik produkcji

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Operator maszyn i urządzeń

Elektromechanik

Stefanowo, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy