Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

konstruktor, architekt

Lokalizacja: Kartuzy , pomorskie
Data: 30-10-2018, do końca 15 dni

Poszukujemy osób do pracy w biurze projektowym. Praca przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych. Realizujemy ciekawe projekty z różnych dziedzin. Nasze biuro projektowe posiada 20-letnie doświadczenie na rynku.

Opis stanowiska

Poszukiawny architekt, konstruktor z doświadczeniem do pracy jako asystent projektanta lub samodzielnie.

Wymagania

Pracujemy głównie w ArchiCadzie. Praca w godz. 8 do 16.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Wynagrodzenie
3000-3500 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako konstruktor, architekt

Oferta pracy na stanowisku: konstruktor, architekt w miejscowości: Kartuzy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Archigraph sc Mielewczyk-Kowalski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy konstruktor, architekt Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Archigraph sc Mielewczyk-Kowalski

Stanowisko: konstruktor, architekt , Kartuzy

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Mirosław Mielewczyk

archigraph@archigraph.gda.pl

603199319

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 548
Wrocław 150
Kraków 116
Poznań 84
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy