Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Scala Developer

Data: 30-10-2018, do końca 16 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Gdańsku poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Scala Developer.

Zadania:
  • prace programistyczne,
  • opracowanie architektury mikroserwisów na AWS
  • planowanie i wykonywanie złożonych migracji danych,
  • ścisła współpraca z zespołem developerów z Finlandii.
Wymagania:
  • min 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Scala,
  • 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Oferujemy:
  • różnorodne projekty,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • system Benefit,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • udział w konferencjach i meetup"ach (jako słuchacz lub speaker),
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Stanowisko: Scala Developer, Gdańsk

Inne ogłoszenia pracodawcy

Analityk biznesowo-systemowy

Warszawa, mazowieckie

Full-Stack .NET Developer

FullStack .Net Developer

Pracownik produkcji

Gdańsk, pomorskie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy