Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Wsparcie klienta z j. niemieckim

Data: 30-10-2018, do końca 20 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Wsparcie klienta z j. niemieckim.

Numer referencyjny: CSA/037/JKW

Zadania:
  • Techniczne wsparcie Klientów
  • Obsługa zgłoszeń mailowych, telefonicznych
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Obsługa komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne
  • Szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Przyjazne środowisko pracy w samym centrum Szczecina
  • Pakiet benefitów : karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne

Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy stałej.

Szukasz pracy jako Wsparcie klienta z j. niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: Wsparcie klienta z j. niemieckim w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Wsparcie klienta z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Wsparcie klienta z j. niemieckim, Szczecin

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca przy komputerze

Szczecin, zachodniopomorskie

Operator maszyn

Cieszyn, śląskie

Pakowacz

Września, wielkopolskie

Monter/ Monterka elementów sprężystych

Siemianowice Śląskie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy