Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-10-2018, do końca 29 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji.

Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za prowadzenie wszystkich procesów dotyczących wyboru dostawców niezbędnych do realizacji projektów prowadzonych przez Biuro
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów
  • prowadzenie postępowań zakupowych za pośrednictwem systemu informatycznego do obsługi postępowań o udzielenie zamówienie
  • dbałość o spójność i zgodność dokumentów z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • opracowywanie planu zakupów i innych dokumentów sprawozdawczych w oparciu o budżet na dany rok kalendarzowy
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej w bieżącej pracy Biura
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawo i administracja)
  • mile widziane doświadczenie związane z procesem zakupowym, w tym zamówień publicznych
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność analizy i proponowania rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • organizacja pracy własnej oraz prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • nastawienie na terminowość
  • orientacja na wysoką jakość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
  • atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Szukasz pracy jako Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PKP SA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

PKP SA

Stanowisko: Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy