Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Business Development Manager (Fit - out)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-10-2018, do końca 5 dni

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnego dostawcy kompleksowych rozwiązań Fit - Out, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska Business Development Manager (Fit - Out).

Opis stanowiska

Będziesz ściśle współpracował z Zarządem w zakresie działań business developerskich, głównie w obszarze biurowym. Do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim realizacja postawionych przez Zarząd planów sprzedażowych, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, poprzez udział w konferencjach i eventach branżowych, prowadzenie spotkań handlowych, mających na celu rozwój sieci Klientów firmy, prowadzenie negocjacji handlowych.

Nasz Klient oczekuje:
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Business Development Managera / Key Account Managera po stronie firmy z sektora Fit-Out
  • Praktycznej znajomości rozwiązań Fit - Out na rynku biurowym (znajomość sektora retail może stanowić atut)
  • Udokumentowanej listy projektowej (przede wszystkim z sektora biurowego, projekty retailowe mogą stanowić atut)
  • Szerokiej sieci kontaktów biznesowych wśród deweloperów, inwestorów, funduszy inwestycyjnych, agencji nieruchomości
  • Wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów i skuteczności w działaniu
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, analitycznych
Klient oferuje:
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus jasny system premiowy
  • Świadczenia pozapłacowe

Szukasz pracy jako Business Development Manager (Fit - out)

Oferta pracy na stanowisku: Business Development Manager (Fit - out) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Business Development Manager (Fit - out) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Business Development Manager (Fit - out), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie