Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Land Acquisition Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-10-2018, do końca 5 dni

Junior Land Acquisition Manager
Warszawa
NR REF.: 1113966

Dla naszego klienta dewelopera projektów magazynowych w związku z planowanymi inwestycjami w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Junior Land Acquisition Manager.


Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku odpowiedzialna będzie za identyfikowanie oraz pozyskiwanie terenów inwestycyjnych pod budownictwo magazynowo logistyczne, koordynację przebiegu wszelkich procesów formalnych związanych z oceną stanu prawnego terenów, współudział w negocjacjach warunków zakupu. Zatrudniona osoba będzie blisko współpracowała z Land Acquisition Managerem.

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają uprawnienia zawodowe w zakresie geodezji i kartografii, ukończone studia wyższe w wymienionym zakresie oraz 2-3 letnie doświadczenie zawodowe. Wymagane są również mobilność, praktyczna znajomość procedur administracyjnych oraz bardzo dobra języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu gruntów pod budownictwo komercyjne będzie dodatkowym znaczącym atutem.

Oferujemy

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, oraz m.in.: samochód służbowy, ubezpieczenie medyczne, kartę sportową.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Szukasz pracy jako Junior Land Acquisition Manager

Oferta pracy na stanowisku: Junior Land Acquisition Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Junior Land Acquisition Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Land Acquisition Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie