Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-10-2018, do końca 31 dni

Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu
Warszawa
NR REF.: 1113368

Dla naszego Klienta z branży FMCGposzukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Rozwoju.


Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych wyrobów poprzez: przygotowywanie wzorów nowych wyrobów, wykonywanie części modeli za pomocą drukarek 3D, opracowanie koncepcji i dobór odpowiednich maszyn oraz urządzeń dla nowych wyrobów, projektowanie modyfikacji elementów maszyn, projektowanie osprzętu formatowego oraz sporządzanie rysunków technicznych w Solid Works. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testowanie nowego sprzętu oraz przeprowadzanie próbnych serii produkcyjnych, zamawianie osprzętu i nowych części u dostawców lub podwykonawców. Do obowiązków należy także diagnostyka w zakresie układów automatyki maszyn i urządzeń oraz sporządzanie dokumentacji technicznej działu.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy w zakładzie produkcyjnym, mile widziana branża FMCG. Poszukujemy Kandydatów z praktyczną znajomością układów automatyki przemysłowej oraz budowy i obsługi automatyki przemysłowej. Niezbędna na tym stanowisku jest szeroka wiedza z zakresu mechaniki, elektryki i elektroniki, biegła obsługa Solid Works, znajomość AutoCad oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Poszukujemy Kandydatów cechujących się kreatywnością, odpornością na stres oraz umiejętnością efektywnej pracy w zespole.

Oferta

Nasz Klient oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, udział w innowacyjnych projektach, system premiowy, opiekę medyczną, fundusz socjalny.

Oferta jest ważna jeszcze 31 dni


Szukasz pracy jako Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Manufacturing


Stanowisko: Inżynier ds. Rozwoju i Utrzymania Ruchu, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 31 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy