Specjalista ds. Wsparcia Technicznego - japońska marka samochodowa

Recruit Europe Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Technicznego.

Kluczowe zadania:

  • Konsultacje i pomoc Autoryzowanym Serwisom przy rozwiązywaniu zagadnień technicznych i diagnostyce samochodów,
  • Monitorowanie i raportowanie do producenta technicznej jakości produktów,
  • Współpraca z Działem Gwarancji w zakresie monitorowania jakości napraw i konsultacji technicznych,
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie konsultacji technicznych,
  • Prowadzenie szkoleń techniczno-produktowych,
  • Wsparcie techniczne podczas imprez organizowanych przez firmę,
  • Tłumaczenie informacji technicznych, koordynowanie procesu tlumaczenia instrukcji napraw,
  • Tworzenie raportów, analiz, statystyk związanych z działalnością jednostki wsparcia technicznego.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Wyższe techniczne, preferowane w dziedzinie budowy i eksploatacji pojazdów, mechaniki samochodowej,
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • Dobra znajomość praktycznych zasad diagnostyki samochodów, procedur poszukiwania przyczyn występowania usterek,
  • Umiejętność posługiwania się instrukcjami napraw, umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych w branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, kreatywność w działaniu, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne,
  • Wysoki poziom kultury osobistej, niekonfliktowa natura,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w firmie EnelMed, karty MultiSport Benefit, możliwość nauki języka angielskiego na koszt firmy,
  • Szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Umowa o pracę,
  • 1-sza umowa na 3-miesięczny okres próbny, następna na czas nieokreślony w przypadku pozytywnej weryfikacji kandydata.

Dodatkowe informacje

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Wsparcia Technicznego - japońska marka samochodowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Wsparcia Technicznego - japońska marka samochodowa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Recruit Europe lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Wsparcia Technicznego - japońska marka samochodowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego - japońska marka samochodowa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Recruit Europe praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.