Doradca Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Doradca Klienta

Dla jednego z banków aktualnie poszukujemy klandydata na stanowisko: Doradca Klienta.

Zadania:
  • kompleksowa obsługa serwisowa klientów korporacyjnych (tworzenie i modyfikowanie dokumentacji bankowości elektronicznej, rozwiązywanie problemów)
  • otwieranie i zamykanie rachunków bankowych dla klientów krajowych i międzynarodowych
  • aktualizowanie dokumentacji klientów
  • wdrażanie i aktualizowanie indywidualnych opłat i prowizji
  • współpraca z innymi działami
  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w pracy w  Banku lub innej instytucji finansowej związanej z obsługą Klientów Korporacyjnych, sprzedażą lub obsługą kredytową lub w call center banku/instytuacji finansowej)
  • wiedza z obszaru bankowości korporacyjnej, znajomość procesów bankowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom minimum B2)
  • komunikatywność
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w doskonałej lokalizacji (Warszawa Centrum)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in ubezpieczenie na życie, bonusy, szkolenia )
Dodatkowe Informacje

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 1933 dni

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.