Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Kierownik działu kadr i płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 29-10-2018, do końca 30 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik działu kadr i płac.

Zadania:
  • Budowanie, szkolenie i zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu HR
  • Analiza aktualnych procesów w dziale, wdrożenie usprawnień
  • Zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi w grupie spółek
  • Współpraca z innymi działami w firmie, udział w ogólnofirmowych projektach
  • Naliczanie listy płac
  • Raportowanie do ZUS, US, PFRON
  • Sporządzanie raportów, analiza wskaźników HR.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem kadrowo-płacowym
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • Gruntowna, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac zgodnie z przepisami prawa podatkowego
  • Znajomość programu Symfonia - warunek konieczny!
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel), Płatnik, SODIR.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, owocowe środy)
  • Szkolenia i wyjazdy integracyjne.
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: KDK/10/2018/WA2/AM

Szukasz pracy jako Kierownik działu kadr i płac

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik działu kadr i płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik działu kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko: Kierownik działu kadr i płac, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy