Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Operator mieszalni

Data: 29-10-2018, do końca 19 dni
Lokalizacja: Zabierzów , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator mieszalni.

Zadania:
  • Przygotowanie komponentów do produkcji
  • Odważanie i mieszanie składników niezbędnych do produkcji
  • Współpraca z pracownikami magazynu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Duża motywacja do pracy
Oferta:
  • Praca w Zabierzowie
  • Praca 3-zmianowa od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków
  • Ciekawa praca w dużej i znanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Możliwość wyrobienia karty MultiSport
Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619

Szukasz pracy jako Operator mieszalni

Oferta pracy na stanowisku: Operator mieszalni w miejscowości: Zabierzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator mieszalni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Operator mieszalni, Zabierzów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Niepołomice, małopolskie

Operator maszyn produkcyjnych

Kraków, małopolskie

Operator maszyn

Cieszyn, śląskie

Pakowacz

Września, wielkopolskie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy