Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Obsługa szlifierki na produkcji - również dla osób bez doświadczenia!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Tarnowo Podgórne , wielkopolskie
Rokietnica , wielkopolskie
Przeźmierowo , wielkopolskie
Dopiewo , wielkopolskie
Data: 26-10-2018, do końca 12 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Obsługa szlifierki na produkcji

Zadania:

Poszukujemy osób do docinki płyt na początkowej fazie produkcji.

Do obowiązków będzie należeć również wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego.

Oczekujemy:
  • zdolności manulanych
  • brak trudności w posługiwaniu się szlifierką - nawet w podstawowym zakresie!
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - ale nie jest konieczne!
  • mile widziany status studenta
Możemy zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 3000 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 10-18
  • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Z nami możesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe!

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj!

Wyślij do nas swoje Cv i zacznij prace już TERAZ!

Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz k.stefaniak@ksservice.pl

Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Obsługa szlifierki na produkcji - również dla osób bez doświadczenia!

Oferta pracy na stanowisku: Obsługa szlifierki na produkcji - również dla osób bez doświadczenia! w miejscowości: Dopiewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Obsługa szlifierki na produkcji - również dla osób bez doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Obsługa szlifierki na produkcji - również dla osób bez doświadczenia!, Poznań Tarnowo Podgórne Rokietnica Przeźmierowo Dopiewo

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Katarzyna Stefaniak

k.stefaniak@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy