Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

HR & Office Coordinator

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-10-2018, do końca 9 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: HR & Office Coordinator.

Zadania:
  • organizowanie pracy biura,
  • obsługa dokumentacji, wystawianie umów, archiwizacja,
  • fakturowanie, obsługa finansów, realizowanie płatności,
  • bieżące wsparcie managerów, dyrektorów, asystentów,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • organizacja wewnętrznych aktywacji dla pracowników firmy,
  • upload contentu do serwisów CMS (teksty, zdjęcia),
  • weryfikowanie contentu, redagowanie tekstów,
  • asystowanie przy realizacji projektów reklamowych offline i online,
  • research w internecie,
  • tłumaczenia polski - angielski,
  • zaopatrzenie biura,
  • obsługa poczty, kurierów,
  • inne bieżące zadania.
Wymagania:
  • student/ka studiów zaocznych lub osoba z wyższym wykształceniem,
  • znajomość programu do wystawiania faktur oraz umów,
  • szerokie doświadczenie w zakresie korzystania z Internetu, jako użytkownik,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi stron internetowych w oparciu o systemy CMS będzie dodatkowym atutem,
  • oraz: odpowiedzialność, systematyczność, rzetelność, zdolność do rzeczowej komunikacji, elastyczność, otwartość na nowe koncepcje, umiejętność pracy pod presją czasu, inicjatywa, wysokie zdolności interpersonalne.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnie rozwijającej się agencji interaktywnej i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla renomowanych klientów. Możliwość rozwoju.
Dodatkowe Informacje

Zgłoszenia:

Zgłoszenia proszę kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

Szukasz pracy jako HR & Office Coordinator

Oferta pracy na stanowisku: HR & Office Coordinator w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Biuro Podróży Reklamy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy HR & Office Coordinator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR & Office Coordinator, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Biuro Podróży Reklamy praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie