Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Pracownik Restauracji KFC we Wrocławiu

Data: 26-10-2018, do końca 12 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Restauracje KFC są częścią firmy Amrest - operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach.

Opis stanowiska

Restauracja KFC z Wrocławia zatrudnią: PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu.
U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ OD 2300pln

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Oferta
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz
  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Posiłek pracowniczy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
  • Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego
Dodatkowe informacje

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych i po 50 roku życia.
Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC we Wrocławiu
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Szukasz pracy jako Pracownik Restauracji KFC we Wrocławiu

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Restauracji KFC we Wrocławiu w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KFC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Restauracji KFC we Wrocławiu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

KFC

Stanowisko: Pracownik Restauracji KFC we Wrocławiu, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w restauracji KFC Stargard Tesco

Stargard, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy