Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Stażysta - branża HR

Data: 25-10-2018, do końca 15 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Stażysta - branża HR.

Numer referencyjny: RST/037/MAN

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces praktykantów, którzy wzbogacą nasze gdańskie Centrum Rekrutacyjne.

Podczas naszego stażu będziesz codziennie współpracować z Konsultantami w zakresie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Będziesz wykorzystywać swoją kreatywność podczas poszukiwań kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych, w tym platform LinkedIn oraz GoldenLine. Dowiesz się co to jest Direct Search oraz Boolean Search.

Krótko mówiąc - nauczymy Cię zawodu!

Nasze oczekiwania:

Nie mamy (prawie) żadnych wymagań!

Szukamy zmotywowanych studentów lub absolwentów zainteresowanych pracą oraz budowaniem swojej kariery w branży Human Resources. W codziennych zadaniach na pewno pomoże Ci komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, dobry język angielski (lub inny obcy) na poziomie B1/B2 i znajomość pakietu MS Office.

Oto, co oferujemy:

Podczas 2 miesięcznego bezpłatnego stażu zdobędziesz bogate doświadczenie w wiodącej agencji rekrutacyjnej na światowym rynku. Poznasz warsztat Rekrutera i dostaniesz szansę by samodzielnie realizować projekty rekrutacyjne. Dla najlepszych, po zakończeniu stażu, oferujemy zatrudnienie w naszej firmie.

Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Stażysta - branża HR, Gdańsk

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik montażu

Pruszcz Gdański, pomorskie

Operator maszyn

Cieszyn, śląskie

Pakowacz

Września, wielkopolskie

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy