Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. katalogów technicznych

Data: 25-10-2018, do końca 15 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. katalogów technicznych.

Numer referencyjny: SKT/037/MBO

Zadania:
  • Aktualizowanie katalogów technicznych
  • Modyfikowanie rysunków technicznych oraz ich obróbka w programie graficznym
  • Przetwarzanie BOM przy użyciu MS-Excel
  • Umieszczanie grafik w katalogu wewnętrznym
Oczekiwania:
  • Około dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim na poziomie minimum B2
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech (3-6 miesięcy)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowo płatne szkolenie w Niemczech
  • Czas pracy dostosowany do pracownika
  • Samodzielne stanowisko
  • Bezpłatne lekcje językowe

Szukasz pracy jako Specjalista ds. katalogów technicznych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. katalogów technicznych w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. katalogów technicznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. katalogów technicznych, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Specjalista ds. celnych

Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Rekrutacji

Project Manager

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy