Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Specjalista IT (również z orzeczeniem)

Data: 25-10-2018, do końca 13 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista IT (również z orzeczeniem).

Numer referencyjny: SIT/WAWA/ON/2018

Zadania:
  • Wsparcie użytkowników biurowych i przedstawicieli w zakresie rozwiązywania ogólnych problemów technicznych związanych ze sprzętem i aplikacjami
  • Kontakt z Global Service Desk i zgłaszanie problemów użytkowników oraz sprawdzanie statusu zgłoszeń
  • Testowanie rozwiązań
  • Monitoring sprzętu IT w biurze, zgłaszanie zapotrzebowanie na wymianę i serwis
  • Doraźne wsparcie działu IT w bieżących zadaniach
  • Administracja Intranetu w oparciu o technologię SharePoint
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera (system Windows7/10) i, umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników ze sprzętem
  • Znajomość programów biurowych (pakiet MS Office, Office 365) i umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników z aplikacjami
  • Umiejętność wsparcia użytkowników w zakresie używania sprzętów biurowych (projektory, drukarki, telefony komórkowe)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (średnio zaawansowany)
  • Komunikatywność - rola wymaga bezpośredniego kontaktu z użytkownikami
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź w obszarze utrzymania sprzętu mile widziane
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Szukasz pracy jako Specjalista IT (również z orzeczeniem)

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista IT (również z orzeczeniem) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista IT (również z orzeczeniem) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista IT (również z orzeczeniem), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Inżynier Procesu

Warszawa, mazowieckie

Operator maszyn

Wólka Kosowska, mazowieckie

Pracownik produkcji

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy