Wyszukaj spośród 19025 ogłoszeń o pracę

MONTAŻYSTA, SERWISANT ROLEt, BRAM,OKIEN

Data: 24-10-2018, do końca 37 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie

Od 29 lat montujemy,serwisujemy,dostarczamy bramy rolety okna markizy i wszelkie zasłony p/słoneczne.Gliwice,tel.32 279 75 75,lub 534 534 325.

Opis stanowiska

STAŁA DOBRA PRACA DLA MONTAŻYSTY I SERWISANTA ROLET , BRAM,ŻALUZJI I OKIEN W GLIWICACH

OCZEKIWANIA:SAMODZIELNOŚĆ,KOMPETENCJA,PRAWO JAZDY.

TEL.KONTAKTOWY:534 534 325, STR:www.regra.com.pl

Wymagania

INFORMACJE dot.przebiegu dotychczasowej pracy,szkoleń.

Oferujemy

STAŁĄ DOBRĄ PRACĘ W DOBREJ ATMOSFERZE.USTAWICZNY PROCES SZKOLEŃ I POGŁĘBIANIE WIEDZY FACHOWEJ.

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

Szukasz pracy jako MONTAŻYSTA, SERWISANT ROLEt, BRAM,OKIEN

Oferta pracy na stanowisku: MONTAŻYSTA, SERWISANT ROLEt, BRAM,OKIEN w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FHUP REGRA COLOR G.REWIEŃSKA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy MONTAŻYSTA, SERWISANT ROLEt, BRAM,OKIEN Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

FHUP REGRA COLOR G.REWIEŃSKA

Stanowisko: MONTAŻYSTA, SERWISANT ROLEt, BRAM,OKIEN, Gliwice

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Władysław Rewieński

biuro@regra.com.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 148
Kraków 116
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy