Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Audit Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-10-2018, do końca 11 dni

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Audit Managera.

Osoba na tym stanowisku w dziale audytu będzie odpowiadać za prowadzenie kompleksowych projektów dotyczących badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla polskich i międzynarodowych klientów, planowanie badania, ocenę ryzyka, komunikację z klientami. Audit Manager będzie również odpowiedzialny za zarządzanie zespołem.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego -- preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w audycie finansowym, znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Konieczne jest doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem. Posiadanie uprawnień Biegłego Rewidenta lub ACCA - lub końcowy etap certyfikacji. Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz Excela. Wymagamy ponadto od kandydatów bardzo dobrej organizacji pracy i odporności na stres, dyspozycyjności i zaangażowania, a także aktywnego podejmowania zadań, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Istotne są również umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny rozbudowany pakiet socjalny, pakiet szkoleniowy, program motywacyjny. Podczas współpracy możliwość dofinansowania do profesjonalnych kwalifikacji typu KIBR/ACCA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Audit Manager

Oferta pracy na stanowisku: Audit Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Audit Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audit Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie