Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Księgowy/a

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-10-2018, do końca 3 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Księgowy/a.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Prawidłowe i zgodne z obowiązującym prawodawstwem prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, dokumentów księgowych;
  • Wsparcie w rozliczeniach podatkowych, sporządzaniu deklaracji i prowadzeniu dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, VAT7, VAT-UE);
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów spółek;
  • Cykliczne zamykanie okresów finansowych;
  • Uzgadnianie poprawności sald syntetycznych i analitycznych w księgach rachunkowych;
  • Współpraca z audytorami i z IT;
  • Bieżąca analiza kont księgowych oraz kontrola rozliczeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości w międzynarodowej instytucji finansowej lub pokrewnej;
  • Wiedza z zakresu VAT, CIT, rozliczeń delegacji, ustawy o rachunkowości;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość SAP i Excela;
  • Dokładność, skrupulatność i proaktywność w działaniu.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Szukasz pracy jako Księgowy/a

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/a w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/a Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/a, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie