Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Monter zabudowy samochodów - nawet 14,00 euro/h Belgia

Lokalizacja: Bilzen , Flandria
Data: 23-10-2018, do końca 9 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w sprzedaży oraz naprawie narzędzi budowlanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MONTERA

Opis stanowiska
  • montowanie wyposażenia samochodów transportowych
  • drobne naprawy narzędzi budowlanych
  • dbanie o czystość oraz dobry stan narzędzi
  • inne prace zlecone przez przełożonego
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw elektrycznych
  • znajomość podstaw pneumatyki
  • mile widziane doświadczenie przy naprawie sprzętów typu: kosiarki, wózki widłowe
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,00- 14,00 euro brutto za godzinę (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
od 13,00 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Monter zabudowy samochodów - nawet 14,00 euro/h Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Monter zabudowy samochodów - nawet 14,00 euro/h Belgia w miejscowości: Bilzen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter zabudowy samochodów - nawet 14,00 euro/h Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Monter zabudowy samochodów - nawet 14,00 euro/h Belgia, Bilzen

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

506 561 723

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy