Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Kierownik Działu Dystrybucji

Data: 23-10-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Olsztyn , śląskie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Działu Dystrybucji

Opis stanowiska
  • planowanie procesu dystrybucji krajowej (przesyłki drobnicowe oraz częściowe),
  • nadzór oraz optymalizacja kosztów transportu,
  • utrzymanie odpowiedniej jakości oferowanego serwisu,
  • dobór, nadzór oraz rozliczanie z zadań współpracujących firm przewozowych,
  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów terminalowych w ramach cross docku drobnicowego,
  • zarządzanie zespołem pracowników.
Wymagania
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami transportowymi i/lub dystrybucyjnymi,
  • umiejętność zarządzania zespołem: motywowanie i budowanie zaangażowania,
  • nastawienie na realizację celów,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • znajomość programów TMS i SPEED mile widziana,
  • wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa plus premia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, bony okolicznościowe).

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Kierownik Działu Dystrybucji

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu Dystrybucji w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Działu Dystrybucji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Stanowisko: Kierownik Działu Dystrybucji, Olsztyn

Inne ogłoszenia pracodawcy

Elektryk

Czeladź, śląskie

Brygadzista robót elektrycznych

Ruda Śląska, śląskie

Elektryk w firmie produkcyjnej

Zawiercie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy