Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie, jedna zmiana

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 22-10-2018, do końca 8 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanego dystrybutora produktów sieciowych oraz najwyższej jakości akcesoriów i kabli komputerowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dlaczego warto:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 250 brutto/mc oraz atrakcyjne premie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (8-16 lub 9-17)
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji (okolice Stadionu Miejskiego we Wrocławiu)
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie doradcy personalnego i przejrzyste zasady współpracy
Zadania, które na Ciebie czekają:
Nasze oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • co najmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność posługiwania się skanerem ręcznym (mile widziana)

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Szukasz pracy jako Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie, jedna zmiana

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie, jedna zmiana w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie, jedna zmiana Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie, jedna zmiana, Wrocław

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Katarzyna Stefaniak

k.stefaniak@ksservice.pl

+ 48 503 075 956

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik Magazynu - tylko jedna zmiana!

Szczecin, zachodniopomorskie

Doradca Techniczny

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy