Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-10-2018, do końca 23 dni

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka z branży Lifestyle/ Sporting Goods, lider w sektorze.

Twoje następne stanowisko
Do warszawskiego biura firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Account Sales Manager, z odpowiedzialnością za sprzedaż i budowanie relacji z kluczowymi klientami w kanale hurtowym (wholesale). Do zadań osoby zatrudnionej jako Account Sales Manager będzie należeć realizacja celów sprzedażowych, budowanie relacji z klientami, aktywny udział w kontraktacjach sezonowych, profesjonalne doradztwo i edukacja klientów w zakresie specyfiki produktów i kolekcji. Account Sales Manager będzie także odpowiadać za estymacje i analizy sprzedażowe oraz monitorowanie rynku konkurencji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem na stanowiskach sprzedażowych w kanale hurtowym w branży odzieżowej, sportowej, obuwniczej, kosmetycznej lub FMCG. Od Kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i analitycznych. Pasja do sportu będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwości dalszego rozwoju pod szyldem wiodącej, międzynarodowej marki, konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, niezbędne narzędzia pracy oraz pracę w zespole profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do codziennych zadań.


Oferta jest ważna jeszcze 23 dni


Szukasz pracy jako Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle)

Oferta pracy na stanowisku: Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Stanowisko: Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle), Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 23 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy