Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Customer Service Specialist

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-10-2018, do końca 21 dni

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży podatkowej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za trzy obszary działań: profesjonalna obsługa Klientów (centralna linia informacyjna), administrowanie bazą wewnętrzną oraz wspieranie procesu sprzedaży na zasadzie kwalifikowania i dystrybucji leadów.

WYMAGANIA
Od Kandydatów oczekujemy proaktywnego podejścia oraz zaangażowania.Wymagamy min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta,komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B1/B2) oraz znajomości pakietu Microsoft Office.

CO OFERUJEMY?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,nawiązanie długofalowej współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja: Centrum

Szukasz pracy jako Customer Service Specialist

Oferta pracy na stanowisku: Customer Service Specialist w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Customer Service Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Hays Office

Stanowisko: Customer Service Specialist, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy