Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Pracownik montażu - tylko jedna zmiana/ bez weekendów!

Data: 19-10-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik pomocniczy montażu.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia- wg preferencji
  • wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • pracę w dobrej atmosferze i w pomocnym zespole
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
Twoimi zadaniami będą:
  • pomocnicze prace montażowe (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych
Nasze oczekiwania to:
  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Już teraz wyślij swoje CV! Na rozmowę koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Zapraszamy także do biura KS Service (Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27) oraz zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 506 561 604.

Szukasz pracy jako Pracownik montażu - tylko jedna zmiana/ bez weekendów!

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik montażu - tylko jedna zmiana/ bez weekendów! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik montażu - tylko jedna zmiana/ bez weekendów! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik montażu - tylko jedna zmiana/ bez weekendów!, Łódź

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy