Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

KFC Młyński Staw

Data: 19-10-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Rzędziwojowice , opolskie

Restauracje KFC są częścią firmy Amrest - operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach. Praca w powstającej restauracji KFC Młyński Staw.

Opis stanowiska

Nowo powstająca restauracja KFC Młyński Staw szuka PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu.

Oferta

U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ OD 2300pln

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Oferujemy:

  1. Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz
  2. Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  3. Posiłek pracowniczy
  4. Atrakcyjny system premiowy
  5. Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
  6. Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
  7. Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego.
Dodatkowe informacje

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych i po 50 roku życia.
Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Informacje o pracodawcy

KFC

Stanowisko: KFC Młyński Staw, Rzędziwojowice

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy