Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Magazynier (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

Data: 19-10-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

W związku z budową nowej Fabryki Transformatorów Trakcyjnych (wykorzystywanych do zasilania pociągów pasażerskich i towarowych) w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowiska Magazynierów. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za zadania związane z gospodarką magazynową. Planowane rozpoczęcie pracy w projekcie dla pierwszych osób od września 2018 roku, natomiast nie wykluczamy możliwości wcześniejszego podjęcia pracy.

Zadania:
  • Realizacja przyjęć do magazynu oraz wydanie do produkcji surowców, materiałów, detali i wyrobów gotowych potrzebnych w procesie produkcji;
  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców;
  • Sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym;
  • Składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie analizy zapasów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze, preferowane techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT- warunek konieczny;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Szukasz pracy jako Magazynier (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

ABB Sp. z o.o.

Stanowisko: Magazynier (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych), Łódź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mechanical Designer

Łódź, łódzkie

Monter

Quality Manager

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy