Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn produkcyjnych

Data: 19-10-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych.

Numer referencyjny: OMP/037/ROK

Zadania:
  • Prace fizyczne przy produkcji szkła
  • Układanie wyrobu gotowego na stelaże
  • Obsługa maszyn i urządzeń niezbędnych w procesie produkcji
  • Kontrola jakości i sortowanie produkowanych elementów
Wymagania:
  • Motywacja i chęci do podjęcia pracy
  • Punktualność i samodyscyplina
  • Gotowość do pracy zmianowej (4-brygadówka, 3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pakiet benefitów, w tym karta Multisport
  • Stacjonarną pracę na terenie Krakowa (Rybitwy)
  • Pracę w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku przetwórstwa szklanego
Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Szukasz pracy jako Operator maszyn produkcyjnych

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn produkcyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Niepołomice, małopolskie

Operator mieszalni

Zabierzów, małopolskie

Pracownik produkcji i magazynu

Żórawina, dolnośląskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy