Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. funduszy unijnych

Data: 19-10-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. funduszy unijnych​.

Zadania:
  • analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i B+R programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów konkursów dotacyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów,
  • praca przy innych projektach o charakterze doradczym (także międzynarodowych),
  • przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,
  • współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów,
  • bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe,
  • stałe poszerzanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu.
Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia w pisaniu i rozliczaniu projektów dotacyjnych-inwestycyjnych,
  • język angielski na poziomie dobrym,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia,
  • umiejętność rozmowy z trudnym klientem,
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • umiejętność klarownego pisania i wysławiania się.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie świadczącej usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • znajomość metodyki zarządzania projektami (PRINCE 2 lub IPMA) będzie dodatkowym atutem,
  • praca w systemie zadaniowym,
  • pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. funduszy unijnych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. funduszy unijnych w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. funduszy unijnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Stanowisko: Specjalista ds. funduszy unijnych, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Laborant

Kęty, małopolskie

Magazynier

Niepołomice, małopolskie

Automatyk Utrzymania Ruchu

Olkusz, małopolskie

Elektryk w firmie produkcyjnej

Chrzanów, małopolskie

Magazynier

Tarnów, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy