Wyszukaj spośród 19025 ogłoszeń o pracę

Doradca Klienta Biznesowego PLAY

Data: 18-10-2018, do końca 31 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Partnerem firmy PLAY w Krakowie, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Opis stanowiska
  • Telefoniczne pozyskiwanie Klientów biznesowych;
  • Prezentowanie aktualnej oferty i dosprzedaż usług;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Bieżące wsparcie Klientów;

Wymagania
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Komunikatywność;
  • Poprawna dykcja;
  • Punktualność;
  • Odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00;
  • Pozytywne nastawienie;
  • Sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej;
Oferujemy
  • konkurencyjny system wynagrodzenia 15,74 brutto/h + wysokie Prowizje  + Premie
  • cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy;
  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • dajemy możliwość swobodnego organizowania czasu pracy;
  • wsparcie merytoryczne na całym etapie współpracy;
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Trzynasta Pensja

System Premiowy
Dodatkowe informacje

CV proszę przesyłać przez portal

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę.

Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
3400 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Doradca Klienta Biznesowego PLAY

Oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta Biznesowego PLAY w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PLAY lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Doradca Klienta Biznesowego PLAY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

PLAY

Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego PLAY, Kraków

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Mateusz Maj

play@play.int.pl

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 148
Kraków 116
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy