Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Pracownik pomocniczy produkcji

Data: 18-10-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów - lidera branży produkcji sprzętu AGD - poszukuje osób na stanowisko: Pracownik pomocniczy produkcji.

Opis stanowiska

Atrakcyjne wynagrodzenie
Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa/ Papiernicza

Zadania:

  • Montaż podzespołów do sprzętu AGD za pomocą narzędzi
  • Kontrola jakości i pakowanie elementów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
  • Zdolności manualne
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferta
  • Praca w międzynarodowej i dobrze prosperującej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie (15-15,50 zł/godz. + ok. 500 zł premii + 300 zł premii za przepracowanie pełnego miesiąca)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Darmowe dojazdy do pracy z różnych lokalizacji (Grabów, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Moszczenica, Koluszki, Brzeziny, Łódź - Teofilów, Łódź - Widzew, Łódź - Śródmieście)
  • Opieka i pomoc konsultanta w firmie
Dodatkowe informacje

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu lub składać osobiście w biurze Manpower w Łodzi ul. Sienkiewicza 85/87 (ORION I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00.

Szukasz pracy jako Pracownik pomocniczy produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy produkcji w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik pomocniczy produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik pomocniczy produkcji, Łódź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Statutory Accountant

Łódź, łódzkie

VAT Accountant

Dyrektor Sprzedaży

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy