Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Pakowacz/ Pakowaczka

Data: 18-10-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz/ Pakowaczka.

Zadania:
  • Pakowanie i etykietowanie produktu
  • Selekcja oraz kontrola jakości produktów
  • Prace pomocnicze
Wymagania:
  • Zaangażowanie oraz chęci do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Solidność, dokładność, zaangażowanie w pracy
Oferta:
  • Praca w systemie III-zmianowym - pon.-pt. - 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie16 zł brutto/h
  • Umowa o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dołącz do naszego zespołu! :)

Zadzwoń pod numer 696-025-488/ 606-282-414 lub wyślij CV.

Szukasz pracy jako Pakowacz/ Pakowaczka

Oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/ Pakowaczka w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowacz/ Pakowaczka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Pakowacz/ Pakowaczka, Nowy Dwór Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator maszyn

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Farmaceuta Specjalista

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy