Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Główny Technolog

Data: 17-10-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski , wielkopolskie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Główny Technolog

Opis stanowiska
  • opracowywanie planów rozwoju i modernizacji technicznej podległych urządzeń,
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych technologii oraz nadzorowanie dotychczas wykorzystywanych,
  • kontrola stanu technicznego podległych urządzeń wykorzystywanych na terenie firmy,
  • przechowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną podległych urządzeń,
  • kontrola procesu okresowych konserwacji i napraw pracujących w obrębie podległych jednostek urządzeń,
  • nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu,
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii,
  • standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych wyrobów,
  • koordynacja przeprowadzania prób produkcyjnych nowych wyrobów oraz zatwierdzanie opracowanych technologii wytwarzania,
  • testowanie, opiniowanie oraz wprowadzanie do produkcji nowych surowców i opakowań,
  • kontrola jakości surowców i wyrobów na każdym etapie produkcji,
  • opracowywanie nowych receptur i wdrażanie ich do produkcji,
  • przeprowadzanie kontroli obszarów produkcyjnych w zakresie HACCP.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - profil techniczny (inżynieria - produkcji lub pokrewne produkcji),
  • doświadczenie na stanowisku głównego technologa w branży spożywczej, ze szczególnym naciskiem na branżę rozlewniczą (napoje, wina, piwa itp.),
  • znajomość HACCP,
  • znajomość normy BRC,
  • znajomość technologii używanej w branży spożywczej ze szczególnym naciskiem na branżę rozlewniczą,
  • język angielski na poziomie zaawansowanym (język branżowy i techniczny),
  • konsekwencja, kreatywność, odpowiedzialność oraz skrupulatność.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności,
  • praca na pełny etat od pon. do pt. w godzinach 7-15 lub 8-16,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Główny Technolog

Oferta pracy na stanowisku: Główny Technolog w miejscowości: Grodzisk Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Główny Technolog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Stanowisko: Główny Technolog, Grodzisk Wielkopolski

Inne ogłoszenia pracodawcy

Telefoniczna obsługa Klienta

Poznań, wielkopolskie

Pracownik Magazynu

Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Warszawa, mazowieckie

Technolog

Wieluń, łódzkie

Elektryk

Czeladź, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy