Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Pracownik przepakowywania leków

Data: 17-10-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przepakowywania leków.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku bez weekendów
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • dogodną lokalizację z dojazdem liniami W, 69, 72 i 72D
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
Zadania:
  • składanie kartoników
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
Oczekiwania:
  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to już teraz wyślij swoje CV.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Pracownik przepakowywania leków

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik przepakowywania leków w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik przepakowywania leków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik przepakowywania leków, Łódź

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy