Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Analityk biznesowo-systemowy

Data: 17-10-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Analityk biznesowo-systemowy

Zadania na stanowisku:
  • przygotowanie dokumentacji analitycznej zgodnie z wymaganiami,
  • analiza wymagań biznesowych,
  • realizacja projektów systemów informatycznych,
  • modelowanie procesów biznesowych,
  • przygotowywanie ofert w zakresie analitycznym
  • proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z zespołem IT,
  • szacowanie pracochłonności,
  • współpraca z biznesem.
Wymagania
  • doświadczenie jako Analityk biznesowo-systemowy,
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii frontendowych,
  • doświadczenie w systemach portalowych,
  • umiejętność sporządzania wymagań oraz szacowania czasochłonności w projektach IT,
  • praktyczna znajomość narzędzia Jira,
  • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania,
  • Mile widziane doświadczenie z branży telco
Oferujemy
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Analityk biznesowo-systemowy

Oferta pracy na stanowisku: Analityk biznesowo-systemowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk biznesowo-systemowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Stanowisko: Analityk biznesowo-systemowy, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Full-Stack .NET Developer

Warszawa, mazowieckie

FullStack .Net Developer

Scala Developer

Gdańsk, pomorskie

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy