Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Operator/ka maszyn

Data: 16-10-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Bielsko-Biała , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator/ka maszyn.

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obróbka elementów metalowych
  • Kontrola jakości
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Wynagrodzenie w formie podstawa + premia
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uzgodnienia daty rozpoczęcia pracy
  • Karta Multisport
  • Zniżki na Telepizzę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
  • Wiele innych benefitów

Szukasz pracy jako Operator/ka maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator/ka maszyn w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator/ka maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Operator/ka maszyn, Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pakowacz/ka

Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik/ca magazynu

Ślusarz

Cieszyn, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy