Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Konsultant ds. rekrutacji

Data: 16-10-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji.

Opis stanowiska
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska, pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów,
  • odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego,
  • pozyskiwanie zleceń od stałych klientów poprzez regularny kontakt oraz badanie ich potrzeb rekrutacyjnych,
  • rozwijanie i budowanie relacji z klientami.
Wymagania
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w agencji rekrutacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy miesięczny i roczny bez górnej granicy,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Konsultant/ka ds. rekrutacji

Warszawa, mazowieckie

Technik ds. serwisu (k/m)

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pracownik produkcyjny (k/m)

Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Recepcjonista (k/m)

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie