Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Key Account Manager

Data: 16-10-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Key Account Manager.

Opis stanowiska
  • rozwój nowego biznesu rekrutacji stałych poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami w zakresie usług doradztwa personalnego,
  • pełnienie funkcji doradcy biznesowego dla klientów i wskazywanie rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby,
  • realizacja indywidualnego budżetu sprzedażowego,
  • utrzymywanie relacji biznesowych,
  • opracowywanie raportów z wyników pracy.
Wymagania
  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (preferowana branża HR, szkolenia, rekrutacje),
  • praktyczne umiejętności zarządzania procesem sprzedażowym,
  • umiejętność rzeczowego argumentowania, skutecznego negocjowania i zamykania sprzedaży,
  • dojrzała postawa biznesowa i umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami (również międzynarodowymi),
  • nastawienie na wyniki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju i współpracy w strukturach międzynarodowych,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • system prowizyjny uzależniony od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Inne ogłoszenia pracodawcy

Konsultant/ka ds. rekrutacji

Warszawa, mazowieckie

Pracownik magazynowy

Sochaczew, mazowieckie

Technik ds. serwisu (k/m)

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pracownik produkcyjny (k/m)

Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 548
Wrocław 150
Kraków 116
Poznań 84
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie